09-11-2011

Ochrona praw własności przemysłowej - szkolenie

Szkolenie organizowane przez Stowarzyszenie Horyzonty

07-09-2011

I Konferencja Lean Learning Academy

29-03-2011

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pn. "Stworzenie kompleksowej bazy naukowo-dydaktycznej i socjalnej dla uczelni wyższych w Stalowej Woli jako ośrodka intensyfikacji rozwoju gospodarczego i społecznego Polski Wschodniej"

16-02-2009

ISO 9001 dla Katedry Technologii Maszyn i Organizacji Produkcji

Katedra Technologii Maszyn i Organizacji Produkcji Politechniki Rzeszowskiej jako pierwsza w Polsce tego typu jednostka organizacyjna uczelni wyższej (bez samodzielności prawnej i finansowej) wdrożyła i certyfikowała system zarządzania jakością ...

1  «««  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10