Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika

Oferty pracy dla studentów
20-06-2014

Technolog Konstruktor

SPAWSYSTEM GNIEWCZYNA  – Działalność firmy obejmuje projektowanie
i produkcję konstrukcji ze stali i aluminium służących do budowy pociągów
i pojazdów szynowych dla czołowych światowych producentów.
W związku z dalszym rozwojem poszykuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: PRZEWORSK

Opis stanowiska:

  • Opracowanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej pod względem merytorycznym, kompletności informacji, wyrobów własnych i wyrobów powierzonych,
  • Wycena zapytań kontrahentów.
  • Przygotowanie dokumentacji prototypów w celu przygotowania do produkcji,
  • Wdrożenie i uruchomienie produkcji wyrobów,
  • Optymalizacja procesów technologicznych, technologii wytwarzania pod kątem zmniejszenia pracochłonności i materiałochłonności.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość procesu produkcyjnego i wytwarzania
  • znajomość materiałów stosowanych do produkcji elementów stalowych
  • znajomość norm i wiedza z zakresu konstrukcji
  • dobra znajomość obsługi oprogramowania w 3 D w programie: AutoCAD, SOLID, Solid Edge, SolidWorks
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, precyzja
  • umiejętność rozwiązywania zadań niestandardowych
  • komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • stałe wynagrodzenie plus system motywacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy

osoby zainteresowane poniższą ofertą prosimy przesyłać CV na adres email:

w tytule email prosimy wpisać Technolog Konstruktor

oraz informacje o przetwarzaniu danych osobowych . "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPAWSYSTEM GNIEWCZYNA moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)"

Jakim kierunkiem studiów jesteś zainteresowany/a ?

Galeria

al. Powstańców Warszawy 8, 35-959 Rzeszów