01-02-2016

Polska Nagroda Innowacyjności roku 2015 dla Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej został laureatem Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015.

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa po raz kolejny został wyróżniony w ogólnopolskim programie wizerunkowym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej. Nagroda ta w sposób szczególny podkreśla działania prowadzone w Wydziale na rzecz wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju działalności badawczo-naukowej.